PORAŻKA TRAMPKARZY, WYGRANA WALKOWEREM MŁODZIKÓW

Na sobotę 31.10.2020 r. zaplanowane zostały 2 mecze naszych drużyn (młodzików i trampkarzy) z Granicą Dorohusk. Niestety drużyna młodzików Granicy zrezygnowała z przyjazdu do Urszulina, oddając tym samym spotkanie walkowerem. W związku z tym zagrali tylko trampkarze, ulegając Gościom 0:6.
Początek meczu wydawał się być dość wyrównany, jednak od około 15 minuty na boisku zdecydowanie przeważali Goście, dokumentując to 2 bramkami strzelonymi w pierwszej połowie, po naszych prostych błędach. Po przerwie nasza gra wyglądała lepiej, udało się przeprowadzić kilka składnych akcji, ale defensywa Gości skutecznie utrudniała nam zadanie i nie przełożyło się to na wynik. Później ponownie do głosu doszli Goście i strzelając 4 kolejne bramki ustalili wynik spotkania. Tym razem przeciwnik okazał się silniejszy od nas, ale każdą porażkę traktujemy jako doskonałą naukę na przyszłość, więc wyciągamy wnioski i trenujemy dalej.
———–
Skład drużyny trampkarzy: Bartłomiej Bedłuszak, Mateusz Cegłowski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Sebastian Jung, Hubert Kowalczuk, Kuba Koziej, Szymon Latała, Marcin Marcinkowski, Michał Ordowski, Jakub Panasiuk, Karol Proniuk, Krystian Skowronek, Karol Śledziński
Trener: Karol Bujak
Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś