SUKCESY LEKKOATLETÓW

Sukcesy naszych lekkoatletów! Na trudnych trasach biegowych w Tomaszowie Lubelskim w sobotę 7 marca 2020 r. odbyły się Przełajowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w biegach. Zawody zostały zorganizowane przez Lubelski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Urszulinie i zawodnicy Klubu Sportowego Polesie Urszulin pod opieką trenera Mirosława Chudzika zdobyli 2 medale i osiągnęli znaczące sukcesy. W biegu na 1000 m chłopców klas V-VI, I miejsce i złoty medal zdobył Sebastian Dołęgowski, V miejsce Mateusz Cegłowski, a VI miejsce Sebastian Jung. Natomiast wśród dziewcząt warto odnotować IV miejsce Martyny Szwaj i VII Aleksandry Niedźwiedzkiej. W biegu klas III-IV brązowy medal i III miejsce zdobyła Emilia Niedźwiedzka, a IX był Adrian Grzegorczyk. W kategorii młodzików XII miejsce osiągnął Jakub Panasiuk. Paweł Dyszewski i Bartek Kędzierski byli na dalszych miejscach. Żałujemy, że kontuzje i panująca grypa nie pozwoliła kilku zawodnikom klubu na start i zdobycie medali, ale bardzo cieszymy się ze świetnych wyników wszystkich, którzy wystartowali. Zdjęcia z zawodów i pełne wyniki na stronie: www.lozla.pl