DERBY DLA POLESIA! WŁODAWIANKA WŁODAWA – POLESIE URSZULIN 1:8

Derby dla Polesia! W kolejnym spotkaniu ligowym, rozegranym w sobotę 16.10.2021, nasi trampkarze pewnie pokonali Włodawiankę Włodawa zwyciężając aż 1:8. Brawo drużyna!!!
———-
Mecz od początku do końca toczył się pod nasze dyktando, a gdybyśmy wykorzystali wszystkie stworzone sytuacje, to wynik mógłby być jeszcze lepszy. Strzelanie już w 2-giej minucie meczu rozpoczął Dawid Gołoś. Na 0:2 w 8-mej minucie podwyższył Mateusz Cegłowski. A potem już poszło. 0:3 – Karol Proniuk. 0:4 – Karol Proniuk. 0:5 – Mateusz Cegłowski. Mamy przerwę. Po zmianie stron przeciwnicy na chwilę dochodzą do głosu i trafiają do naszej siatki. Nadal gramy swoje i szybko odpowiadamy. Dokładamy kolejne 3 bramki i nasze okazałe zwycięstwo staje się faktem.
Rozegraliśmy naprawdę bardzo dobre spotkanie. Dużo ładnych i składnych akcji. Świetna praca w ofensywie, pomocy i defensywie. Kultura na boisku. Coraz mniej błędów indywidualnych. Każdy daje z siebie maxa wkładając serce w grę. Jesteśmy na bardzo dobrej drodze i z każdym dniem widać postępy jakie robimy. Wszyscy możemy być dumni z tej drużyny.
Bramki dla Polesia zdobywali: Karol Proniuk x4, Mateusz Cegłowski x2, Dawid Gołoś x1 i Szymon Latała x1. Asystami mogą się poszczycić: Szymon Latała x4, Karol Proniuk x2, Dawid Gołoś x1 i Kacper Ambrozik x1.
———-
➡ Skład drużyny trampkarzy: Kacper Ambrozik, Mateusz Cegłowski, Bartosz Czajkowski, Mateusz Dudek, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Adrian Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Sebastian Jung, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski
➡ Sztab szkoleniowy: Karol Bujak, Grzegorz Gołoś