UDANE ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK ORLIKÓW

Nasi orlicy w bardzo dobrym stylu zakończyli swoje rozgrywki ligowe. W czwartek 14.10.2021 zagrali ostatnie spotkania w rundzie jesiennej, tym razem rywalizując z drużynami Vitrum Wola Uhruska i Orzeł Srebrzyszcze. Rozegrali dwa mecze w formule 2×15 minut, co przełożyło się na godzinę intensywnej gry. Ozdobą spotkań była piękna bramka Mateusza Ordowskiego oraz świetne trafienia Dominika Latały i Pawła Junga.
 
Na duże uznanie zasługuje zastosowanie się wszystkich zawodników do zaleceń trenerskich, w tym ładna gra podaniami i wychodzenie na pozycje. Wszyscy byli pod wrażeniem poziomu, jaki reprezentują nasi młodzi piłkarze. Warto podkreślić, że nasi chłopcy mierzyli się również ze starszymi o co najmniej 2 lata zawodnikami i z tych pojedynków wyszli zwycięsko!
 
Wypada również dodać, że jako jedyna drużyna wzięliśmy udział we wszystkich zaplanowanych w tej rundzie rozgrywkach! Dwukrotnie byliśmy w Siedliszczu i raz w Woli Uhruskiej. Zagraliśmy najwięcej meczów i w każdym z nich pokazaliśmy wysoki poziom. W sumie zmierzyliśmy się z sześcioma drużynami: Spółdzielca Siedliszcze, Ogniwo Wierzbica, Granica Dorohusk, Frassati Fajsławice, Orzeł Srebrzyszcze i Vitrum Wola Uhruska. Wierzymy, że te doświadczenia przełożą się na rozwój indywidualny każdego z naszych zawodników. Brawo drużyna!!!
———-
Rozgrywki zgodnie z regulaminem odbywają się bez klasyfikacji i publikowania wyników.
———-
Skład drużyny: Szymon Grabowicz, Paweł Jung, Miłosz Kudyba, Dominik Latała, Piotr Łapiński, Mateusz Ordowski, Fabian Proniuk, Oliwier Redzik, Gabriel Sierociuk, Nikodem Sierociuk. Ze względu na kwarantannę nie zagrały nasze dziewczyny: Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska i Jagoda Kaszewska, które bardzo chciały być w tym dniu z nami, ale tym razem nie miały takiej możliwości.
Sztab szkoleniowy: Karol Bujak, Elżbieta Dorosz, Grzegorz Gołoś