HALOWE MECZE TOWARZYSKIE MŁODZIKÓW

W czwartek 19.11.2020 r. w ramach treningu nasza drużyna młodzików (rocznik 2008-2009) zmierzyła się w wyjazdowych, halowych meczach towarzyskich z drużyną młodziczek GKS Górnik Łęczna (rocznik 2007). Zagraliśmy 4 spotkania 15-minutowe, w dwóch składach po 7 zawodniczek/zawodników na boisku.
———-
W pierwszym składzie Polesia zagrali: Bartosz Czajkowski, Dawid Gołoś, Alan Józefczuk, Jakub Kunach, Stefan Mendel, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Tomasz Szczepanik
W drugim składzie Polesia zagrali: Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Adrian Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Kacper Kędzierski, Paweł Niewęgłowski, Filip Szadkowski
———-
1 skład Polesia rozegrał 3 spotkania odnosząc 3 porażki: 2:1, 3:0 i 1:0. Jedyną bramkę dla Polesia zdobył Dawid Gołoś. Drugi skład Polesia rozegrał 1 spotkanie odnosząc porażkę 7:0.
———-
Drużyna przeciwna była bardzo dobra technicznie, szybka i dobrze przygotowana taktycznie. Nasi zawodnicy mieli przez to problemy ze swobodnym rozgrywaniem piłki, przyjęciami i celnością podań. Nie mniej jednak mimo przewagi rywalek większość z niech ambitnie walczyła. W pierwszym spotkaniu o porażce (2:1) zadecydował pechowy gol samobójczy, a w ostatnim (1:0) drobny błąd bramkarza w ostatnich sekundach meczu. Z kolei drugi i trzeci mecz (3:0 i 7:0), to już zdecydowana przewaga przeciwniczek. Nie mniej jednak traktujemy całość rozgrywek jako dobrą naukę, możliwość doskonalenia swoich umiejętności i dostrzeżenia swoich braków, co mamy nadzieję będzie procentowało w przyszłości.