PROJEKT SPORTOWE POLESIE

Nie zatrzymujemy się. Dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wystartowaliśmy z realizacją projektu „Sportowe Polesie”. Projekt obejmuje cykl dodatkowych treningów piłki nożnej prowadzonych w małych grupach i indywidualnie dla wyróżniających się zawodników zakwalifikowanych na podstawie testów, obserwacji i oceny trenerskiej.
———-
– Naszym celem jest ciągły rozwój zawodników. Chcemy żeby mieli do tego zagwarantowane optymalne warunki. Dlatego cały czas szukamy źródeł finansowania naszych pomysłów. Tym razem udało się przygotować projekt do Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, który uzyskał wysokie noty i został zakwalifikowany do realizacji. Dzięki temu najbardziej perspektywiczni zawodnicy będą mieli szanse na podnoszenie swoich umiejętności indywidualnych podczas dodatkowych treningów, co przyniesie wymierne korzyści, zarówno im osobiście, jak i całemu Klubowi oraz społeczności lokalnej – mówi Grzegorz Gołoś – Prezes Zarządu KS Polesie Urszulin.
———-
Cieszymy się, że możemy działać profesjonalnie. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim, którzy w tym sezonie wspierają nasze działania:
Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Gmina Urszulin, Górnik Łęczna, JAKO Polska, Centrum Medyczne VITA, Kamila Grzywaczewska, Paweł Mendel, Pizzeria Klimat, Santander Bank Polska, Partner we Włodawie, Zespół Szkół w Urszulinie, PKO BP, Agromarina Sp. z o.o. oraz rodzice naszych zawodników. To dzięki naszym wspólnym działaniom Polesie Urszulin stale się rozwija i rośnie w siłę.
———-
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą wspierać lokalny sport dzieci i młodzieży! Dołączcie do naszej drużyny!