REMIS MŁODZIKÓW I IMPONUJĄCE ZWYCIĘSTWO TRAMPKARZY

Przy pięknej niedzieli 10.10.2021, w konfrontacji z Pławanicami Kamień, odnotowujemy remis młodzików 2:2 w spotkaniu na szczycie ligi i pewną wygraną trampkarzy 12:0. W obu spotkaniach nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony.
———-
Mecz trampkarzy to nasza zdecydowana przewaga od samego początku do samego końca. Już w 9-tej minucie spotkania wychodzimy na prowadzenie po bramce Karola Proniuka. W 13-tej minucie na 2:0 podwyższa Dawid Gołoś. Potem Mateusz Cegłowski pewnie wykorzystuje rzut wolny, a Karol Proniuk i Szymon Latała dokładają dwie kolejne bramki i do szatni schodzimy z wynikiem 5:0. Po zmianie stron z początku nie umiemy przebić się do bramki przeciwnika. Dopiero po kilkunastu kolejnych minutach gry do siatki trafia Dawid Gołoś pewnie wykorzystując kolejny w tym spotkaniu rzut wolny. Kolejne bramki są tylko kwestią czasu. Ostatecznie spotkanie kończymy z imponującym wynikiem 12:0. Bramki dla Polesia zdobywali: Karol Proniuk x5, Dawid Gołoś x3, Mateusz Cegłowski x2, Szymon Latała x1, Michał Ryszkowski x1. Asystami mogą się poszczycić: Karol Proniuk x4, Sebastian Jung x1, Mateusz Cegłowski x1, Błażej Kuśmicki z1, Filip Grabowicz x1 i Szymon Latała x1.
———-
Mecz młodzików od początku zapowiadał się bardzo atrakcyjnie i taki też się okazał. Przed tym spotkaniem nasza drużyna zajmowała 1 miejsce w tabeli, a przeciwnicy miejsce 2. Oba zespoły miały identyczną liczbę punktów, a przeważaliśmy jedynie bilansem bramkowym. Staraliśmy się od początku narzucić swój styl gry i to nam się udawało. Początek spotkania to nasza zdecydowana przewaga, a gra toczyła się właściwie głównie na połowie przeciwników. Po wielu dobrych, chociaż niewykorzystanych, sytuacjach, wynik spotkania otworzył dla nas Adrian Grzegorczyk. Do przerwy 1:0. Chwilę po przerwie Jakub Ramenda dokłada drugą bramkę. Ale przeciwnicy się nie poddają. Ostatecznie łapią kontakt na 2:1, a chwilę przed ostatnim gwizdkiem dokładają drugie trafienie. Kończymy remisem 2:2, chociaż mogło być na pewno lepiej. Jak to mówią „niewykorzystane sytuacje się mszczą”, a „2:0 to wynik niebezpieczny”. Nie mniej jednak mecz na dobrym poziomie, dzięki któremu utrzymujemy pozycję lidera. Bramki dla Polesia zdobywali: Adrian Grzegorczyk i Jakub Ramenda.
———-
➡Skład drużyny trampkarzy: Kacper Ambrozik, Mateusz Cegłowski, Bartosz Czajkowski, Mateusz Dudek, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Adrian Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Sebastian Jung, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski
➡Skład drużyny młodzików: Kacper Ambrozik, Adrian Grzegorczyk, Franciszek Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Paweł Jung, Jaogda Kaszewska, Kacper Kędzierski, Michał Kloc, Marcel Krupiński, Krzysztof Parasion, Filip Paszkowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Maciej Szczepanik
➡Sztab szkoleniowy: Karol Bujak, Grzegorz Gołoś