REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W CHEŁMIE

Nasi lekkoatleci uzyskali kwalifikacje do mistrzostw województwa!!! Ale po kolei… W piątek 8.10.2021 w Chełmie odbyły się zorganizowane przez SZS rejonowe sztafetowe biegi przełajowe, które były eliminacjami do mistrzostw województwa. Startowały zawodniczki i zawodnicy z 4 powiatów, w tym ze szkoły podstawowej i naszego klubu z Urszulina.
 
➡️ Po ambitnej walce dziewczęta z rocznika 2009 i młodsze zajęły IV miejsce a do zajęcia III miejsca naprawdę brakowało niewiele. Należy nadmienić że składzie były w większości dziewczęta z klas IV i V co dobrze wróży na następny rok. Drużyna wystartowała w składzie: Emilia Banachewicz, Michalina Cegłowska, Katarzyna Słoboda, Zuzanna Kulczyńska, Oliwia Brzegowa i Emilia Niedźwiedzka.
➡️ Drużyna chłopców z tego rocznika zajęła również IV miejsce. Chłopcy pobiegli w składzie: Patryk Dmitruk, Bartłomiej Kędzierski, Franciszek Grzegorczyk, Adrian Grzegorczyk, Krzysztof Parasion, Paweł Jung i rezerwowy Konrad Królikowski.
➡️ Natomiast po pasjonującej walce na ostatniej zmianie w wykonaniu Sebastiana Junga, chłopcy z rocznika 2007-08 zajęli II miejsce i awansowali do mistrzostw województwa które odbędą się 21 października w Tomaszowie Lubelskim. W drużynie pobiegli: Mateusz Cegłowski, Paweł Dyszewski, Sebastian Łepecki, Jakub Skowronek, Stefan Mendel, Sebastian Jung i rezerwowy Karol Proniuk.
 
Liczymy, że tak jak w latach poprzednich chłopcy zdobędą kolejny puchar i medale. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom startującym w zawodach i czekamy na następne dobre miejsca lekkoatletów.